Dingil Tamiri

Dingil tamiri, aracınızda meydana gelen kaza ve çarpmalara bağlı olarak gerçekleşen ön ve arka dingillerde meydana gelen hasarların giderilmesine yardımcı olan tamir türüdür. Aracınıza ait tekerlekler dingile bağlı şaft üzerinde dönmekte ve bu dingiller aracın güvenli bir şekilde yol almasını sağlamaktadır. Dingillerde eğilme veya hasar meydana geldiği takdirde aracın yürüyen aksamı zarar göreceğinden ve direksiyon komutları tam olarak tekerlere iletilmeyeceğinden dingil tamirinin işin ehli ustalar tarafından tamir edilmesi zorunludur.

Tamirhanemiz sağladığı imkanlarla bilgisayarlı dingil düzeltme ve eğilmiş dingillerinizi eski haline getirmede gösterdiği maharetli çalışmalar ile seçkin müşterilere hizmet vermektedir. Tamiri güç olan ve yenisi ile değiştirilmesi size birçok masrafa neden olacak ön ve arka dingil tamirlerinde bizi tercih ederek aracınızı güvenle kullanabilir ve bütçenizi aşmadan tamirat giderlerini uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz. Aracınızın perte çıkmasına kadar ağır sonuçlara sebep olacak dingil eğriliklerini gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ücret:
250₺'den başlayan Fiyatlar
Süre:
Aynı Gün Teslim
Garanti:
1 Yıl Garantili
Marka:
Corteco Keçe (Germany)

Dingil Eğriliği Nasıl Anlaşılır?

Dingil eğriliği veya bükülmesi aracın kullanım performansının düşmesine sebep olmaktadır. Genellikle dingillerin kaza sonucu veya bir yere şiddetli çarpmasıyla meydana gelen bükülmeler;

  • Aracınız hareket halindeyken hasar gören dingil tarafına doğru sağa ve sola çekme yapmasına,
  • Tekerlerin bulunması gereken konumdan çok daha içeride çamurlukların içine gömülmüş gibi görülmesine,
  • Aracınızın hızı arttığında araç dengesinin bozularak kaza yapacakmış gibi savrulmalara neden olmasına

Şeklinde hissedilen dingil arızaları mutlaka tamiri yapılması gereken arızalardandır. Dingilleri tamamen değiştirmek daha masraflı olduğundan eğer bükülmeyi onarmak mümkünse tamirhanemizde dingil tamiri öncelikli olarak tercih edilmektedir.

Genellikle müşterilerimiz arka dingil tamiri için firmamızı tercih etseler de ön dingil onarımlarında da hizmet veren firmamız aracınızın eski hale gelmesi için deneyimli ustalar ile hizmet vermektedir. Arka dingil eğilmeleri kaza ve ufak çaplı çarpmalarda daha çok gerçekleşmektedir. Arka dingillerin iki parçadan oluşması sebebiyle özellikle dönüşlerde aracın sorun çıkarması ve aracın kendini toparlayamaması arka dingil eğriliğinin en belirgin göstergesidir. Tamirhanemiz dingil tamiri başta olmak üzere aracınızla ilgili her türlü mekanik arızada sizlere aradığınız kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Bir yanıt yazın