Torna ve Disk Tornası

Torna ve disk tornası tamiratları birçok tamirhanede araç diskleri çıkarılarak yapıldığından araç sahipleri mağdur edilmekte ve torna işleminde istenilen verim alınamamaktadır. Torna ve disk tornası işlemleri aracınızın fren sisteminde meydana gelen arızaları gidermek amacıyla gerçekleştirilen düzeltme ve onarma işlemidir. Disk tornalama makinası yardımıyla yapılan bu işlemde fren disklerindeki eğilme ve bükülmelerin önlenmesi amaçlanmaktadır.

Tamirhanemiz aradığınız tecrübeli ustalara sahip ve gerekli ekipman desteğini sizlerle buluşturan bir müessesedir. Fren sisteminin sorunsuz çalışması ve fren balatalarının fren disklerini aşındırmasının önüne geçmesi amacıyla yapılan tornalama işlemlerimiz güvenliğiniz için ihtiyaç duyduğunuz teknik desteği sağlamakla birlikte fren disklerinizi değiştirmek zorunda kalmadan daha uygun fiyatlarla disk sorunlarına çözüm üretmektedir.

Ücret:
250₺'den başlayan Fiyatlar
Süre:
Aynı Gün Teslim
Garanti:
1 Yıl Garantili
Marka:
Corteco Keçe (Germany)

Torna ve Disk Tornası Ne İçin Yapılır?

Torna ve disk tornasının yapılmasının en önemli sebebi fren disklerinizi değiştirseniz bile direksiyonda meydana gelecek titreşimleri ve fren sisteminden gelen ses ve uğultuları önleyememekten kaynaklanmaktadır. Diğer bir ifadeyle fren sisteminde meydana gelen arızlar hassas arızalar olduğundan araç fren balatalarının ya da fren disklerinin değiştirilmesi arızayı gidermemektedir. Yine disklerin sökülerek tamir edilmesi ve tornalanması araç üzerindeki uyumu sağlamadığından sorununuza herhangi bir çözüm getirmeyecektir.

Genellikle disk kalitesinin korunduğu araçlarda eğer fren diskleriniz eski değil ise araç üzerinde disk tornası işlemi gerçekleştirilerek direksiyonda meydana gelen titreşimin engellenmesi, fren sisteminin hızlı devreye alınması ve fren mesafesinin kısaltılması, fren sisteminde meydana gelecek gıcırtı ve seslerin önlenmesi tamirhanemiz tarafından amaçlanmaktadır. Araç üstü disk torna fiyatları diskleri tamamen değiştirmeye göre daha uygun fiyatlıdır ve aracınızın arızasına daha uzun süreli çözümler getirdiğinden bizler tarafından araçlarınızda uygulanmaktadır. Torna ve disk tornası ihtiyaçlarınızda teknolojik ekipmanlarla hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımlar ile sorunlarınızın hızlı ve kalıcı bir şekilde çözümlenmesine aracılık etmektedir.

Bir yanıt yazın