Torsiyon Tamiri

Torsiyon tamiri bazı marka ve modellerde sıklıkla karşılaşılan ve düzeltilmediği takdirde aracınızın yol tutuşuna olumsuz etki eden bir faktördür. Torsiyon genellikle amortisörlü olmayan araçlarda aracın daha iyi esnemesi için tercih edilen süspansiyon sistemidir. Fakat birçok marka araç amortisörlü sistemler tercih ettiğinden torsiyon tamiri yalnızca bazı modeller için geçerlidir.

Tamirhanemiz torsiyon düzeltme ve daha birçok mekanik akşamlarda görülen araç arızalarında sizlere kaliteli hizmet vermektedir. Uzman ve işinde deneyim sahibi ustalarımız mevcut arızanın tespit edilmesi ve çözüme kavuşturulmasında elinden gelen teknik desteği sağlamakta ve aracınızı ilk günkü özelliklerine kavuşturmak için emek sarf etmektedir. çok az marka ve modelde bulunan torsiyon sistemine hakim ekibimiz gerek periyodik bakımlarınızda gerekse torsiyon arızaları ve eğilmelerinde sistemin sadece arızalı bölümü onararak bütçenizde fazla masraf gerektirmeyen tamiratlar ile uygun fiyatlı tamirat seçeneğini sizlerle buluşturmaktadır.

Ücret:
250₺'den başlayan Fiyatlar
Süre:
Aynı Gün Teslim
Garanti:
1 Yıl Garantili
Marka:
Corteco Keçe (Germany)

Hangi Araçlarda Torsiyon Sistemi Bulunur?

Torsiyon sistemine sahip araçlarda arka kısımlarda amortisör bulunmaması aracın geniş bagaj hacmine sahip olmasına imkan tanısa da sürekli bakım gerektirmesi ve sıklıkla arıza vermesi bu sistemin dezavantajlarındandır. Genellikle Peugeot markasının modellerinde kullanılan torsiyon sistemi;

 • Peugeot 106,
 • Peugeot 205,
 • Peugeot 206,
 • Peugeot 306,
 • Peugeot Partner

Modellerinde bulunmaktadır. Peugeot Partner torsiyon tamiri ve daha birçok mekanik arızada sizlere kaliteli ve garantili hizmet veren firmamız sayesinde torsiyon arızlarınızı tüm aksamı değiştirmek zorunda kalmadan değiştirerek aracınızın güvenli yol tutuşundaki sorunların ve süspansiyon arızalarının önüne geçebilirsiniz. Torsiyon ayarlarınızı bize yaptırarak daha sonra meydana gelecek amortisör arızalarının önüne geçebilir ve aracınızda daha uzun süreli bir torsiyon kullanımına sahip olabilirsiniz. Torsiyon tamiri ve daha birçok mekanik ve teknik arızada endişelerinizi giderecek çözümlerimiz için bize ulaşın ve aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun aracınızı güvenle kullanmaya devam edin.

Comments (02)

 1. Muharrem
  21 Ağustos 2019

  2007 c4 var. Kasidelerde arkadan ses geliyor. Bir usta torsiyondan dedi
  Maliyeti hakkında bilgi alabilirmiyim

 2. admin
  28 Ağustos 2019

  0 312 394 25 26 numaralı hattımızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz efendim.

Bir yanıt yazın